Show Biz

Dua Lipa pjesë e revistës së njohur

Dua Lipa është fytyra e numrit të ri të revistës së muzikës “Beat”.

Dua Lipa është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës dhe njëherët e kërkuar edhe nga brendet e njohura, shkruan lajmi.net.

Këngëtaren shqiptare e shohim shumë shpesh edhe në kopertinat e revistave të njohura, e së fundi ajo pozoi për revistën “Beat”.

E veshur me një bluzë të bardhë, mbishkrimi i së cilës ishte “A e kam vëmendjen tuaj?”, Duadukej shumë tërheqëse.

Kujtojmë se Dua Lipa aktualisht po shijon suksesin e këngës “Don’t Start Now”.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483