Tjera

Dua Lipa i mahnitë të gjithë në shfaqjen e Jimmy Fallon

Dua Lipa ka qenë mbrëmë pjesë e emisionit ‘The Tonight Shoë’ me Jimmy Fallon.

Këngtarja kosovare ka publikuar disa foto në twitter, e në të cilat duket mahnitëse dhe po ashtu mjaftë e lumtur.

Jimmy njihet për aftësinë e tij për t’i bërë mysafirët të ndihen të lirë dhe kështu po duket edhe Dua Lipa./Indeksonline/.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.