ROZË

Dua Lipa fsheh ‘armën’ në brekë

Dua Lipa njihet për stilin e saj të veçantë në veshje.

Dhe këngëtarja është shfaqur shumë seksi në fotografitë e fundit të publikuara në Instagram.

Këngëtarja ka pozuar e veshur me një këmishë dhe fund të zi të çarë deri në bel.

Ndërsa ka zbuluar edhe ‘armën e saj’ të fshehur në të brendshme.

Në një foto ajo tregoi telefonin e saj të vendosur në rripin e brekëve dhe shkruan: “E armatosur dhe e rrezikshme.”

View this post on Instagram

armed and dangerous ??

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on