Show Biz

Dua Lipa dhe Anwar Hadid kthehen në Amerikë

Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid, më në fund janë rikthyer në Amerikë pasi kaluan katër muaj larg mes krizës së coronavirusit.

Çifti i ri u mirëprit nga nëna e Anwar, Yolanda me një postim të përzemërt të shpërndarë në Instagram.

Ajo ndau një foto të Duas, 24-vjeçare, duke u ngjitur në anën e pasme të Anëar ndërsa të dy rrezatuan drejt kamerës.

Yolanda, e cila është po ashtu nëna e Bella dhe Gigi Hadid, ndau një imazh vetëm me djalin e saj 21-vjeçar.

Pavarësisht se mezi prisnin të ktheheshin, çifti duhej të karantinoheshin në Karaibe për t’u izoluar pasi Dua nuk është një shtetase e regjistruar në SH.B.A.

Dhe ndërsa ata ishin larg, këngëtarja dhe partneri i saj ‘bombarduan’ fansat me imazhe të ndryshme pasi po shijonin ca ditë pushimi në St Lucia.

Më herët gjatë javës, 24-vjeçarja dukej e mahnitshme në bikini të gjelbërta teksa tregoi figurën e saj të tonifikuar përkrah Anëar nën një çadër kashte.

Dyshja u izoluan së bashku për më shumë se tre muaj për shkak të përhapjes së COVID-19.

Ata fillimisht ishin vendosur në një apartment të rastësishëm në Londër, e më pas u takuan edhe me prindërit e artistes shqiptare.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483