Kosova

Drake lanson albumin e shumëpritur

Pas shumë hitesh Drake tani edhe me  një album

Drake vazhdon të dominon në top listat e Billbordit top 100 ku ai qëndroi disa javë radhazi në vendin e parë me hitin e tij e fundit “God’s Plan ” .

Tani ai ka lajmëruar dhe për albumin e tij i cili pritet të lansohet në qershor të këtij viti i quajtur “Scorpio”.

Ai përmes një postimi në Instagram kishte lansuar disa foto ku shihet një qafore e arit ku mbi të është shenja e akrepit,gjithashtu shihet dhe me një xhaketë ku në të shihet akrepi.

 

 

Drake ka bashkëpunuar në studio me disa producentë të njohur si Noah Shebib, Pi’erre Bourne, Bad Bunny, London On Da Track etj.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483