Show Biz

Do të qeshni më zë me kërkesën e aktorit kosovar për drejtuesit e FFK-së

Aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu i njohur si “Bufi” i është drejtuar me një kërkesë interesante drejtuesve të Federatës së Futbollit të Kosovës përmes një publikimi në llogarinë e tij zyrtare.

Ai ka kërkuar katë fanella të madhësisë XXL të Përfaqësuseses së Kosovës.

Spahiu njihet si njëri ndër tifozët më të flaktë të Kosovës.

Postimi i Fatmir Spahiut

Leter e hapur!

Presidentit te Federates se futbollit Kosoves,

Sekretarit,

Duke i pare potencialin dhe fuqine tone per kualifikim te sigurt ne kampionatin Europian.

Ju drejtohem me kete kerkese;

Urgjent;

4 ndresa te te gjitha llojeve, brenda dhe jasht 6XXL

Me kete akt ju do te ndalnit edhe diskriminimin peshor ndaj nesh.

P.S Nuk shkohet me xhemper te vunices ne europian.

Mendooooj… Diten e mire!

Me respekt

Fatmir Spahiu

Ish Miss Spanja 2013