Video

Djali nuk lejon gruan të therë patën/ Shikoni videon

Ky është momenti prekës kur një djalë i vogël nuk lejon një grua të vrasë patën.

Videoja është filmuar në Vietnam.

Djali përpiqet me çdo kusht që të mbrojë patën e cila ndodhet jashtë kuzhinës

Gruaja mban në dorë një hanxhar dhe sa herë që i afrohet patës has në rezistencën e djalit i cili i thotë diçka

Pas disa tentativave gruaja dorëzohet dhe lë djalin me patën.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483