Show Biz

Djali në foto sot është një person i njohur dhe shumë i dashur për publikun

Artisti i njohur e ka publikuar një foto nga arkiva.

Artisti i njohur shqiptar, 2Ton, ka hapur arkivat, shkruan lajmi.net.

Ai me ndjekësit në Intagram ka vendosur ta ndajë një foto nga fëmijëria, sot në ditëlindjen e tij.View this post on Instagram

#birthdayboy🎉 Faleminderit Zotit për gjitha tmirat 🙏🏻

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on Nov 8, 2020 at 4:34am PST

“Djali i ditëlindjes. Faleminderit Zotit për gjitha të mirat”, ka shkruar ai pranë postimit të fotografisë.

2Ton ka pranuar komente të shumta ku ndjekësit edhe e kanë shfrytëzuar rastin për t’ia uruar ditëlindjen.

Ai sot e ka festuar ditëlindjen e 31-të.

2 Ton - Home | Facebook