Show Biz

Ditëlindja e Morena Tarakut/ Çfar dhurate mori ajo?

Morena Taraku ka hedhur një fotografi të re në Instagram ku shihet se ka pranuar shumë dhurata sot që ka ditëlindjen.

E të gjithë këto dhurata ajo i la në një vend dhe pozoi pranë tyre me një pozicion shumë interesant dhe provokues.

© SYRI.net