Show Biz

Ditë zie për Rashelin, ndahet nga jeta në lule të rinisë njeriu i zemrës

Për modelen e njohur, Rashel Kolaneci, dita e sotme është kthyer në ditë zie.

Nëpërmjet një InstaStory ajo ka publikuar një djalë në lule të rinisë dhe Rashel shkruan: U prehsh në paqe ëngjëlli jonë.

Rashel nuk e ka bërë të ditur marrëdhënien me djalin.

Ngushëllime Rashelit dhe familjes.albeu