Show Biz

Dita e 15 e karantinës, ja çfarë bën Ronela Hajati

Ronela Hajati është një nga femrat më aktive në Instagram.

Ajo së fundmi ka hedhur  një fotografi ku shihet me pak grim dhe dukej shumë e bukur  dhe natyrale.

Por, vëmendje ka marrë edhe shkrimi interesant e qesharak që la në foto.

‘Dita 15 ne karantine… Sot dola ne ballkon ndeza dhe fika makinen… punonte pulti, krenare! Po mendoj ta bej dhe nga darka si veprim’ tha Roni.