Love & Sex

Disa ‘sekrete’ si t’i biesh në sy partnerit

Nëse po mendon si t’i biesh në sy partnerit, apo të bësh ndonjë gjest për ta kënaqur, duhet fillimisht të mendosh për shenjën e tij të horoskopit.

Dashi

Bashkojuni hobit të tyre të preferuar.

Demi

Surprizojini ata me ushqim të mirë!

Binjakët

Përgatisni një të dalë spektakolare!

Gaforrja

Përkëdhelini dhe kaq!

Luani

Flisni për të kur jeni me shoqërinë. Lavdërojeni dhe bëni gjithçka që ai të ndihet qëndra e vëmendjes.

Virgjëresha

Komplimentojini dhe jeni në rregull!

Peshorja

Përgatit një darkë elegante me detaje të zgjedhura me kujdes

Akrepi

Shkruaj një letër dashurie!

Shigjetari

Një biletë udhëtimi dhe arratisuni

Bricjapi

Lër një takim të papritur romantik në mes të javës!

Ujori

Bëj një bamirësi në emrin e tyre

Peshqit

Ndihmoni bashkë njerëzit në nevojë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.