ROZË

Disa nga të dashurat e Lewis Hamilton, ndër to këngëtarja shqiptare

Është publikuar lista e të dashurave të Lewis Hamilton.

Lewis Hamilton është ndër më të komentuarit në media shkak i suksesit në Formula 1.

Ai është një ndër emrat e pasur i cili ka një kolekcion veturash të shtrenjta. Ato prekin shumën e 13 milionë funteve, një avion privat që kushton 17 milionë funte, si dhe një jaht 7 milionësh.

Mirëpo emri i tij lakohet shpesh edhe sa i përket jetës private dhe mediat e huaja i kanë nxjerrë listën e të dashurave që i ka pasur.

Në artikullin e ‘The Sun’ shihet edhe këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kujtojmës e me Ritën ai ishte parë duke kaluar pushimet ndërsa dyshja kanë thënë se kanë shkuar me pushime miqësisht ani pse në media po flitet ndryshe./

Danielle Lloyd 

Jodie Ma

Lota Hinsta

Vivian Burkhardt

Nicole Scherzinger 

Rihanna

Rita Ora

Barbara Palvin

Winner Harlow

Sofia Richie

Nicki Minaj

Veronica Valle

Zahra Elise