Kombëtare

Digjet vetura e gjyqtarit në Shkodër

Rreth orës 23:30 minuta të mbrëmjes së dielës, një automjet në pronësi të shtetasit Andi Ymeri është përfshirë nga flakët në Shkodër.

Ymeri ka qenë drejtues për disa vite i gjykatës së Shkodrës.

Dyshohet se zjarrvënia është e qëllimshme. Ndërkohë siç shihet dhe nga pamjet nga zjarri janë dëmtuar dhe dy makina të tjera aty pranë, raporton Tch.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.