Show Biz

Diçka po thuhet për ndarjen e Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Pas 13 vitesh bashkë Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre.

Prej kohësh çifti përfliteshin për ndarje, por lajmet i konfirmoi  ditë më parë postimi i Robertit i cili deklaroi publikisht se ai dhe Nora nuk janë më bashkë.
Por sipas gazetës online Veriu.info arsyeja e ndarjes së çiftit të famshëm në fakt është tradhëtia e Norës.

Po sipas kësaj gazete thuhet që Nora e ka tradhëtuar Robertin me një nga avokatët më të njohur në Kosovë.

“Prej të paktën një viti Nora është në lidhje jashtëmartesore me njërin prej avokatëve ndër më të njohurit në Kosovë dhe kjo është arsyeja e ndarjes”, ka treguar një mik i ish çiftit.

Emri i avokatit është i njohur për Veriu.info, por për shkak të ndjeshmërisë së rastit nuk do ta publikojnë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.