Show Biz

Dhurata Ahmetaj dhe këmisha e saj e zbërthyer…

Me këmishë të zbërthyer, Dhuratës sa si doli gjoksi

Dhurata Ahmetaj po vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur, ani pse e ka lënë muzikën.

Me këmishë të zbërthyer, Dhuratës sa si doli gjoksi

Ajo së fundmi në Instagram e ka hedhur një fotografi ku mahniti me pamjen e saj.

Liverpool ace Xherdan Shaqiri is dating gorgeous Kosovan pop star ...

Bukuroshja kosovare ka zbërthyer këmishën dhe bëri një selfie.

https://www.instagram.com/p/CAsgcFhhsv-/

Duke treguar gjoksin, ajo dukej joshëse.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort