Kosova

Deputetes së LDK-së i vjedhin Facebook-un, ja çfarë i kanë shkruar

Deputetja  Lirije Kajtazi ka rënë pre e hakerave, pasi këta të fundit i kanë marrë facebookun e saj dhe kanë shkruar në mur.

Deputetja e LDK-së bëhet me dije se rastin e ka denoncuar në polici.

Aty shkruhej: Kush ka mundësi me më krye një punë të vogël e shpërblej, faleminderit.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.