ROZË

Demi Rose superbomba britanike

Ajo është duke shijuar një udhëtim përrallor në ishullin e njohur Baleare.

Demi Rose çmendi internetin me foto mjaft provokuese.

24-vjeçarja tregoi pasuritë e saj të bollshme dhe belin e vogël me një bikini rozë të firmës “Dior”,  kombinuar me një rrip të bardhë.

Si gjithmonë, bukuroshja britanike nuk zhgënjeu as këtë herë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.