ROZË

Demi Rose rrëmben vëmendje në “Miami Swim Week”

Demi Rose e ka vërtetuar edhe një herë se përse është një nga femrat më seksi në botë.

Modelja e cila ndiçet nga miliona fansa në rrjetet sociale, vazhdon të rrëmbejë vëmendje me format trupore të kolme.

Ajo së fundmi është shfaqur tejet joshëse në të brendshme në “Miami Swim Week 2019”.

Bukuroshja nga Birminghami shquhet për linjat trupore dhe kjo tashmë vërehet dukshëm në fotografitë e saj.

Ajo është krahasuar gjithnjë me yllin televiziv, Kylie Jenner, ndërsa fillimisht ka rrëmbyer vëmendje për lidhjen e saj me reperin Tyga.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483