Dea Mishel sjell verën para kohe, me disa fotografi të mrekullueshme në Instagram

Dea Mishel ishte njëra nga banoret më simpatike të edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”.

Ajo tashmë është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, dhe vazhdimisht sjell imazhe fanstastike.

Me një fustan plazhi të bardhë, të shkurtë, Dea shihet duke u argëtuar në bregdet.

Me flokët e bardha dhe shumë të gjata, të lëshuara poshtë në valë, dhe një grim natyral që i shkon shumë me gjithë dukjen, Dea duket aq përrallore.

Në këto izhame fantastike të detit dhe të përëndimit të diellit, blogerja ndau edhe një të fundit, në të cilën shihen disa ngjyra dhe brusha, dhe po ashtu një pikturë shumë e vogël të cilën Dea e kishte realizuar.


Tashmë ajo njihet për talentin e saj të mrekullueshëm në pikturë, këtë ajo e ka dëshmuar si brenda BBVA, po ashtu edhe jashtë.

Go to TOP