Show Biz

Dasma e Afërdita Dreshaj filloj

Ajo para disa ditësh ka lajmëruar për fejesën ajo mbrëmë e kurorëzoi këtë me martesë.

Organizimi i dasmes së saj shkoi gjithqka siq ishte planfikuar.Ajo para disa muajsh u fejua e realizoi dhe natën e beqaris me miket e saj modele të shumta.

Tani erdh dhe dita e madhe e martesës, ajo mbrëmë postoi disa foto nga dita e parë e martesës së saj ku ajo dukej për mrekulli në fustanin e bardhë ku shkëlqente në krahët e burrit të saj./Kosovoa.info/

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.