Show Biz

Daphne Joy tregon format perfekte

Njihet për format trupore që i ekspozon shpesh.

Daphne Joy kështu ka vepruar edhe në fotografitë që i ka hedhur në rrjetet sociale.

Ajo dukej tejet joshëse në veshje të zezë.

Ndryshe Daphne Joy ka qenë dhe e dashura e reperit 50Cent, nga ku dhe u bë shumë e njohur për publikun, e tani ajo është një nga modelet më me ndikim, ku numëron afro 1.5 milion  ndjekës.