ROZË

Dalool rikthehet me këngë të re, publikon ‘In Love’ me Yanna

DJ i njohur shqiptar, Dalool, ka publikuar një këngë të re me vidoeklip.

Dalool këtë herë është bërë bashkë me artisten Yanna, për të sjellë këngën me titullin ‘In Love’.

DJ sërish sjell ritme të veçanta edhe në këtë këngë, për çka edhe është i njohur, ndërsa bashkë me Yanna-n ata kanë xhiruar skenat e videoklipit në Prishtinë.

Kënga është prodhim i Avaxux dhe Dalool ndërsa për melodinë dhe tekstin është përkujdesur Endrit Mumajesi (MUMA).

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483