SPORT

Dakaj largohet nga ky klub i futsallit

Futbollisti Labinot Dakaj konfirmon largimin nga klubi i futsallit Besa.

“Dua të ju njoftojë që nuk jam më pjesë e FC Besës.

Kam ndërprerë bashkëpunimin pas një kohë të gjatë ku u rrita dhe zhvillova si lojtar profesionist.

Postimi i plotë:

Dua t’i them Faleminderit presidentit të klubit Adnan Hyseni, të gjithë trajnerët qe me drejtuan këto 5 vite, shoqërinë që do të kenë respekt të veçantë për mua, tifozët fantastik dhe gjithë qytetit të Pejës.

Besoj që dhash gjithçka nga vetja që një ditë të jem i mirëpritur në Besë”, shkruan Dakaj, transmeton Kosova.info.