Show Biz

Dafina Zeqiri provokon me të brendshme para pasqyrës

Dafina fotografon veten në të brendshme

Provokimet i ka në qejf.

Një gjë të tillë, Dafina Zeqiri e ka bërë përsëri.

Këngëtarja gjatë mëngjesit të sotëm ka publikuar fotografinë e radhës ku duket mjaft tërheqëse, ajo ka pozuar para një pasqyre vetëm në të brendshme duke vënë në fokus format e përsosura.

Image

Përndryshe, Dafina nuk ka ndaluar as me projekte muzikore gjatë situatës pandemike, ajo ka publikuar gjithsej tre këngë për 2 muaj dhe secila pati arritje të kënaqshme sa i përket klikimeve.