Show Biz

Dafina Zeqiri me trend të ri në imazhet e fundit, shfaqet pa vetulla

Dafina Zeqiri është ndër këngëtaret shqiptare më me trend në estradën shqiptare.

Bukuroshja brune njihet për stilin e saj të jetesës, në të cilën përfshihen edhe eksperimentet e ndryshme nga ana e saj.

Një të tillë e ka bërë edhe së fundmi, ku e ka publikuar në rrjetin social Instagram përmes një imazhi.

E veshur me plot stil, makijazhi i artistes ka qenë më ndryshe, pasi përpos hijeve në sy asaj i janë zhdukur vetullat.

Makijazhi i tillë që fsheh vetullat është bërë trend në rrjete sociale, teksa profesionist të ndryshëm i janë nënshtruar kësaj.

View this post on Instagram

Mmhmm…… #dafinapipinazeqiri

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

“Injoroni urrejtjen dhe kritikat. Jetoni për atë çka krijoni dhe vdisni duke e mbështetur atë”, ka shkruar në përshkrimin e imazhit, frazë kjo e huazuar nga Lady Gaga.

Sidoqoftë, në komente ka pasur komente të panumërta ndaj dukjes së re, që e paraqiste atë edhe më të perfeksionuar.

View this post on Instagram

I hope ur day is as nice as ur hair ?

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//azoaltou.com/afu.php?zoneid=3473483