Show Biz

Dafina Zeqiri me disa poza nga klipi “Aman”

“Aman” është projekti muzikor, të cilin Dafina Zeqiri e solli më 1 korrik në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Lumi B.

Kënga tashmë është shndërruar në hit, ndërsa videoklipi deri më tani numëron mbi pesë milionë shikime në YouTube.

View this post on Instagram

Dnt worry ? be happy !

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Njëra nga skenat më të pëlqyera të videos muzikore, është kur Dafina interpreton pjesën e saj e veshur me bikini të kuqe dhe vë në plan të parë figurën trupore.

View this post on Instagram

Me tona tmirat je, me ty jam edhe kur je keq…. #AMAN

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Këngëtarja i ka zgjedhur pikërisht disa fotografi nga kjo skenë dhe ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale.

“Mos u shqetësoni, jini të lumtur”, është përshkrimi që ka zgjedhur për këto imazhe. 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.