Show Biz

Dafina Zeqiri e ka mbushur trupin me tatuazhe

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të komentuara të momentit.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin e cila po vazhdon të jetë aktive me projekte e koncerte muzikore.

Krahas saj, ajo komentohet edhe për stilin e saj unik, ndërsa e veçanta është se ajo e ka të mbushur trupin me tatuazhe.

Por, në fotografinë e saj të fundit të publikuar në bikini, Dafina thotë se i dashuron tatuazhet e saj.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483