Show Biz

Dafina Zeqiri dhe Gee Dixon publikuan këngën e re “La Vida”

Këngëtarja e njohr shqiptare, Dafina Zeqiri, publikoi projektin e saj më të ri muzikor.

Kësaj here sajo vjen në bashkëpunim me rtistin suedez, Gee Dixon, në një këngë të titulluar “La Vida”.

Kënga është ritmike-verore e zhanrit RnB.

“La Vida” është publikuar në kanalin YouTube edhe me klip, në të cilin këngëtarja vjen me një performancë mjaft joshëse.

https://youtu.be/VacJ20UmaS8

Ky projekt muzikor i pason bashkëpunimit shumë të suksesshëm me Ledrin dhe Lumi B, që Dafina e solli për fansat vetëm pak javë më parë.

https://youtu.be/VacJ20UmaS8

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.