Show Biz

Dafina sjell fotosesionin e ri, shfaqet shumë provokative

Pak ditë më parë Dafina Zeqiri publikoi këngën e saj më të re me Varrosin të titulluar “Ring Ring”.

Ajo pas publikimit të këngës ka ardh me një fotoesion me dukjen e saj nga klipi, shkruan kosova.info.

Dafina shihet e veshur vetëm me një pelerinë të zezë ku shihet që është edhe pa të brendshme.

Ajo duket mjaft e bukur dhe shumë provokative në të njëjtën kohë.

Kujtojmë që bashkëpunimi i saj me Varrosin u pëlqye shumë nga fansat.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483