SPORT

Cristiano Ronaldo ‘thyen’ karantinën

Christiano Ronaldo, si e gjithë bota po qëndron izoluar për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Por duket se ndonjëherë ai ia lejon vetes që ndryshe nga të tjerët, ti thyejë ca rregulla.

Sulmuesi i Juventusit duket se është mërzitur në shtëpi dhe ka thyer karantinimin.

Portugezi së bashku me partneren e tij, Georgina Rodrigez kanë marrë fëmijët e tyre dhe kanë dalë shëtitje në qytet.

Lojtari ka respektuar një nga rregullat që është distancimi, teksa është parë të qëndrojë larg partneres së tij dhe të tjerëve.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.