Shpallje & Publikime

Comfort Home vjen me super zbritje

Comfort Home sjell komoditet ne shtëpinë tuaj me produktin e saj cilësor .

Comfort Home sjell ne treg çarçafët cilësor te cilët janë ne dispozicion ne dy madhësi :

220×230

 dhe

160×220

Materiali është 100% origjinal prodhim turk i cili po pëlqehet shumë nga klientët, produkti është 100% pambuk.

Seti vjen komplet për jorgan dhe jastëk.

Nxitoni të përfitoni nga zbritja veror, porosit tani dhe përfitoni -30% zbritje

Për më shumë na kontaktoni :

Në facebook :

https://www.facebook.com/comfortmyhome/

Ose në numrin e telefonit :

Viber dhe WhatsApp – 048-808-666

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483