Kombëtare

Çmendet moti/ Stuhia e fuqishme përfshin këtë qytet shqiptar, shkulen edhe pishat (Ja çfarë kanë parashikuar meteorologët grekë për vendin tonë për sot dhe nesër)

Meteorologët grekë kanë paralajmëruar një ciklon që do të përfshijë Shqipërinë dhe që pritet të nisë ditën e sotme dhe të vazhdojë edhe nesër.

Mirëpo që mbrëmjen e djeshme qyteti i Lezhës është përfshirë një stuhi të forta saqë kanë rrëzuar edhe pishat.

Mirëpo që mbrëmjen e djeshme qyteti i Lezhës është përfshirë një stuhi të forta saqë kanë rrëzuar edhe pishat.

Si pasojë e kushteve ekstreme të motit, Lezha u përfshi nga një stuhi me erë të fuqishme, reshje intensive dhe dallgë të larta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.