Show Biz

Çmendet Enca, godet të pasmet me dorë derisa performon në skenë – Video

Duket se Encës nuk i lë gjë pa shkuar dëm në koncertet që i realizon mirëpo edhe fansave iu lë shumë për të dëshiruara gjatë paraqitjes skenike të saj.

Ku dihet që Enca ka edhe jo pak fansa, ajo ka grumbulluar mbi 1.8 milion prej tyre.

Pak minuta më parë këngëtarja Enca publikoi një video me të cilën duket se i çmendi të gjithë fansat e saj.

Ajo shfaqet duke kënduar në skenë ku në një moment nuk përmbahet dhe ngre këmbën duke e mbështetur prej boksit të muzikës dhe fillon ti bie me dorë të pasmeve dhe fillon të qeshë.

Vetëm ky gjest ka mjaftuar dhe fansat e saj kanë filluar të bërtasin dhe të brohorisin me të madhe./Kosova.info/ 

 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483