Show Biz

Çmend fansat Linda Halimi “twerk” midis palestrës

Linda Halimi njihet si një nga vajzat e cila ka bërë çmos që të bëjë transformim në fizikun e saj, shkruan Kosova.info.

Ajo ka rënë në peshë në mënyrë drastike dhe ka bërë shumë punë për këtë

Linda përmes ushtrimeve në palestër ka bërë shumë punë për të arritur të ketë linja perfektë.

Por, krahas ushtrimeve ajo këtë herë e ka shfrytëzuar palestrën edhe për të bërë ‘twerk’ e që thotë se ishte e ‘nxitur’ nga Beyonce.

“Beyonce më bëri ta bëj këtë”, ka shkruar këngëtarja sipër videos teksa bën lëvizje provokuese