Show Biz

Çka po ndodh me Feron dhe Rinën?, nuk e ndjekin më njëri tjetrin në Instagram

Duket se këngëtari Fero dhe këngëtarja Rina që janë pjesë e kompanisë së njëjtë kanë prishur raportet mes vete, shkruan Kosova.info.

Ky mendim erdhi pasi ata nuk e ndjekin më njëri tjetrin në Instagram. E gjitha kjo mund të jetë shkas i një postimi nga Fero i cili muaj më parë u shfaq duke kënduar këngën e rivales së Rinës, Taynën.

Duke se ky gjest i Feros nuk i ka pëlqyer fare Rinës.