Show Biz

Çka është Flori për ty?, ja si përgjigjet Fifi

Flori dhe Fifi ishin dyshja të cilët u përfolën shumë për muaj të tërë se një lidhje ekzistonte mes tyre, shkruan Kosova.info.

E gjitha kjo pas një videoje që u shpërnda në rrjete sociale, ku Flori dhe Fifi shiheshin shumë të afërt me njëri tjetrin, madje pas kësaj nuk munguan as flirtet mes tyre.

Edhe pse së fundmi doli lajmi se gjithçka mes tyre ka përfunduar duket se kjo nuk është e vërtetë.

Përmes mundësisë “Më pyet”, Fifi ju dha shansin fansave ta pyesin gjithçka cfarë ata duan.

Në mesin e të gjitha pyetjeve nuk munguan as pyetjet për Florin.

“Cka është Flori për ty?”, ishte pyetja e një fanseje, shkruan Kosova.info.

Ah me dit ti…, ia ktheu Fifi përgjigjen.

-640-0-5d5ba8c5ee37f.jpg

“Kujt i beson më shumë në këtë botë me sy mbyllur dhe nuk ke frikë se të tradhton jashtë familjes?”- ka shkruar një tjetetër fans.

Por Fifi na ka lënë pa fjalë me përgjigjen e saj:

“Është vetëm një njeri, po s’po ua them emrin se bëhet e madhe”- ka thënë ajo.

Se a është kjo përgjigje për Florin apo jo nuk e dimë, mirëpo duket se i është dedikuar atij.

-640-0-5d5ba8c6881f7.jpeg

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dopansearor.com/4/3473483