Show Biz

Çiljeta së shpejti me projekt të ri

Këngëtarja nga Shqipëria ka filluar relaizimin e projektit të saj të ri.

Nuk është që e kemi parë shumë Çiljetën gjatë këtyre viteve të fundit ajo shumë pak ka qenë prezente në media.

Pasi që ka qenë e angazhuar më shumë rreth familjes saj dhe rreth përkujdesjes për format e saj  ku postimet e saj në rrejtet sociale.

Po thuajse të gjithat kanë qenë rreth gjirit familjarë dhe në sallone të ndryshme të bukurisë.

Ajo tani ka vendsour të sjellë një këngë duke e rikthyer at tek fansat e saj ,ajo këtë e bëri të ditur vet përmes llogaris së saj Instagram.

Kënga titullohet”Bon Bone” dhe sjellë një ritëm verorë dinamikë e përcjellur dhe me skenografi, ajo në këtë videoklipë vjen duke sjellur imazhe verore në bregdetë.

Ajo solli dhe disa pamje nga grupi i vallëzimit të cilët do jenë pjesmarrës në videoklipin e saj të fundit.Duke falenderuar stafin realizues të videoklipit.

Këngëtarja ka bashkëpunuar me Elgit Dodën për këngën ndërkaq klipin po e realizon Provideoalbania./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.