Show Biz

Cilin vend zgjodhën Ledri dhe Majk për të xhiruar klipin

Majk dhe Ledri gati për klipin, ja vendi që kanë zgjedhur për të xhiruar

Pak ditë më parë, lajmi se Ledri dhe Majk do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë bëri mjaft bujë.

Mirëpo, tashmë kur kënga është finalizuar nga Big Deal Records është koha për të realizuar videoklipin.

Sipas Prive gjatë kësaj jave do të bëhen xhirimet në bregdetin shqiptar nga Entermedia, teksa publikimi pritet të ndodhë javën që vjen. Me siguri ky lajm ka gëzuar fansat e dyshes, të cilët mezi po presin për një tjetër hit veror.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.