SPORT

Cili klub e refuzoi ofertën e Rashicës?

Werder Bremeni ka refuzuar një ofertë që ka bërë RB Leipzigu për yllin e Kosovës, Milot Rashica. Oferta prej 15 milionë euro, plus tre milionë shtesë në bonuse, është vlerësuar e pamjaftueshme, njofton “Bild”.

Werderi po kërkon së paku 25 milionë euro për Rashicën. Rashica këtë edicion ka shënuar 11 gola dhe i ka asistuar tetë tjerë në 34 ndeshje në të gjitha garat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483