Kosova

Cilat do të jenë dy prioritetet e Qeverisë Hoti?

Ka filluar seanca e jashtëzakonshme në të cilën pritet të votohet qeveria e re e udhëhequr nga Avdullah Hoti – shkruan Kosova.info

Në fjalën e tij, vet kandidati për kryeministër, i shpaloi dy prioritetet e kabinetit të tij.

“Lufta ndaj pandemicë Covid-19 dhe rimëkëmbja ekonomike” pas kësaj pandemie, do të jenë sipas tij dy prioritetet e Qeverisë Hoti./Kosova.info/