Show Biz

Cila është dëshira e Ledrit për ditëlindindje

Reperi i njohur, Ledri Vula, feston sot ditën e tij të lindjes.

Ai mbush 34 vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga miq dhe fansa, por pa dyshim më i veçanti është ai i nënës së tij.

Ajo ka publikuar një foto pranë të birit dhe shkruan: “Shnet e jetë syni ninit”.

Image

Po ashtu reperi ka zbuluar edhe një dëshirë të tijën në këtë ditëlindje.

“Dëshira ime për këtë vit është të kthehem me koncert e me jua pa duart nalt 1010”, shkruan reperi.

https://www.instagram.com/ledrivula/?utm_source=ig_embed

Edhe fansat e tij mezi po presin ta shohin reperin të përformojë sërish me hitet e tij më të reja

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.