Bota

Çifti kthehet në hotelin e shkatërruar ku do mbahej dasma

Shpërthimi që ndodhi në Bejrut më 4 gusht shkatërroi hotelin në të cilin çifti, Ahmad dhe Israa, do të mbanin dasmën e tyre.

Nusja ishte duke bërë fotografi në momentin kur ndodhi shpërthimi, i cili deri më tani ka lënë mbi 140 persona të vdekur.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483