Love & Sex

Çifti kryen marrëdhënie seksuale në motoskaf në mes të ditës (Pamjet po thyejnë rrjetin)

Një çift është filmuar nga pushuesit e tjerë ndërsa bënte s*ks në një varkë me motor në Liqenin e Komos.

Kujtojmë se kjo zonë është tepër e frekuentuar nga VIP-at e huaj dhe shqiptarë të cilët zgjedhin të kalojnë disa momente në peizazhet dhe natyrën e bukur.

Personat e pranishëm nuk kanë ngurruar të bëjnë fotografi duke i shpërndarë ato në rrjetet sociale.

Sipas rregullores nëse këta persona identifikohen rrezikojnë një gjobë të majme siç ndodhi disa ditë më parë në plazhin e Ravennas ku pas përfundimit të procesit hetimor ata u gjobitën me 20 mijë euro për shkak të akteve të turpshme në publik.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483