Love & Sex

Çifti kapet duke bërë seks në makinë në zonën ‘e kuqe’ të koronavirusit

Një çift i kapur duke bërë seks në një makinë u arrestuan për shkelje të rregullave të karantinës së koronavirusit në Itali.


Një burrë 23-vjeçar egjiptian dhe gruaja 40-vjeçare tuniziane u kapën në veprim e sipër nga një oficer policie në periferi të Milanos të hënën.
Shumë larg nga ligjet e vendosmërisë, dyshja zgjodhën një kohë veçanërisht të papërshtatshme, teksa autoritetet ishin në gatishmëri për shkeljet.

Dyshja u akuzuan se injoruan një rregull karantine, i cili ndalon dy persona të jenë në pjesën e përparme ose të pasme të një automjeti së bashku, sipas agjencisë së lajmeve ANSA.

Nuk është e qartë nëse çifti do të përballet me veprime të mëtejshme, por autoritetet po mbajnë në vëmendje të gjitha automjetet rrugore në mënyrë që të zbatojnë ndalimin e udhëtimit.

Italianët u lejohet vetëm të blejnë ushqim, të japin ose të marrin kujdes mjekësor, ose të udhëtojnë për të punuar nëse është absolutisht e nevojshme.
Përkundër mundësive të bollshme për argëtim brenda shtëpisë, çifti u kap në një akt në një rrugë në Mecenate pranë Milanos e cila është goditur rëndë nga shpërthimi i koronavirusit.
Diku tjetër, një familje që po pushonte në një lëndinë u urdhëruan të largoheshin nga policia në San Donato Milanese afër Milanos sot.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483