Show Biz

Christina Aguilera shfaqet tërësisht lakuriq

E zhveshur Christina mbron komunitetin LGBTI

Është një prej emrave më të njohur të industrisë së muzikës.

Christina Aguilera, së fundi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet tërësisht lakuriq, teksa tenton t’i fsheh pjesët intime.

E zhveshur Christina mbron komunitetin LGBTI

Në njërën prej fotografive, ajo pozoi e shtrirë mbi flamurin e komunitetit LGBTI, kurse mbante veshur sandale e doreza.

Ndërsa, në foton tjetër këngëtarja ishte mbuluar me singjir dhe mbulonte vetëm pakëz gjoksin.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.