Show Biz

Chris Brown lansoi këngën”To my bed”

Këngëtari me famë ndërkombëtare,Chris Brown ka publikuar projektin e ri muzikor “To my bed”.

Si gjithmonë, Brown nuk ka habitur duke sjellë sërish energji dhe ritëm.

Në klipin e tij ka përfshirë shumë femra seksi.Kjo këngë do jetë pjesë e turneut “Heartbreak On a Full Moon”,që do të fillojë për pak ditë në disa vende të botës.Ky është albumi i tetë nga këngëtari amerikan Chris Brown.Albumi është një disk i dyfishtë dhe u lirua digjitalisht më 31 tetor 2017, dhe në CD tri ditë më vonë nga RCA Records./Kosova.info/

 

 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483