SPORT

Chelsea fton Armando Brojën në ndeshjen ndaj Evertonit

Chelsea e ka përfshirë në ekipin e parë sulmuesin shqiptar, Armando Brojën.

Broja është në bankën rezervë të Chelseat për ndeshjen e sotme ndaj Evertonit, transmeton Koha.net.

Broja luan në pozitën e sulmuesit dhe është 18 vjeçar.

Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.