Show Biz

Çfarë tregon Tayna për të pasmet?

Tayna iu përgjigj ndjekësit që e pyeti për të pasmet.

Tayna është një nga rep-artistet më të suksesshme aktualisht në vend, e cila numëron disa hite.

Tayna tregon pse po i rriten të pasmet çdo ditë

Ajo njihet edhe për linjat trupore, për të cilat komentohet shumë dhe kujdeset në maksimum që të jetë në top-formë.

Image

Një prej ndjekësve i shkruan “Pse po të rriten të pasmet tua çdo ditë e më shumë?”, ndërsa reperja iu përgjigj me disa ‘emoji’, duke treguar se është ushqimi ai që e bëri të shtojë peshë.

Kujtojmë se rep-artistja gjatë ditës së sotme ka konfirmuar se nënshkroi kontratë me “Sony Music”.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483