Show Biz

Çfarë tregon Ronaldo gjatë pushimeve?

Cristiano Ronaldo shijoi disa ditë joproduktive, ndërsa u fotografua në një rrezitje dielli të premten.

Ylli i futbollit 35-vjeçar ndau një fotografi me ndjekësit e tij në Instagram, teksa shihej i shtrirë veshur me një palë pantallona të shkurtra të zeza dhe të arta, duke treguar fizikun e tij të formësuar.

Ai po shijonte rrezet e diellit, ndërsa fokusi i fotografisë ishte te gjymtyrët muskulore të tij, shkruan DailyMail.

Ai aktualisht është duke shijuar një pushim në Portofino me partneren e tij Georgia Rodriguez, e cila gjithashtu ndau me ndjekësit e saj imazhe atraktive nga pushimet.

Bukuroshja, 26 vjeçare, i la pak vend imagjinatës, ndërsa pozoi në pishinën e saj me rroba banje.

Georgina dukej e pabesueshme ndërsa tregonte linjat e saj atraktive trupore, teksa merrte rreze dielli.

Çifti Cristiano dh Georgina janë shumë të komentuar për paraqitjet e tyre të përbashkëta në publik ose rrjete sociale. 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483